Pomoc / Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Kursy możesz opłacić online z banku internetowego, kartą kredytową, przez system DotPay i PayPal – polecane dla klientów z zagranicy.
Można także dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym.
U nas niczego nie ryzykujesz. Jeżeli kurs, który zamówiłeś, nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo do zwrotu 100% ceny, którą zapłaciłeś. Wystarczy zadzwonić do naszego sekretariatu w ciągu 30 dni od daty zakupu.
W przypadku płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową dostęp do opłaconych kursów otrzymasz w ciągu kilku minut od dokonania płatności.
W przypadku wpłaty tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym, kurs zostanie podłączony automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Z reguły zajmuje to do 48h w dni robocze.
Wszystkie płatności obsługiwanie są przez zewnętrznych operatorów. Firmy DotPay i PayPal gwarantują światowe standardy bezpiecznej obsługi transakcji online.
Kursy dostępne są wyłącznie online. Dzięki temu zyskujesz wiele korzyści.
Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do tradycyjnej szkoły.
Masz możliwość dostępu do swojego kursu z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.
Lekcje możesz przerabiać dowolną ilość razy. Przez cały okres korzystania z kursu masz dostęp do wszystkich materiałów.
Aby otrzymać fakturę, należy wysłać na adres: dane niezbędne do wystawienia faktury – numer zamówienia, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury. Należy to zrobić najpóźniej w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu.
Pole do wpisania kuponu znajdziesz na stronie głównej przed tabelką z cennikiem
Nasza placówka podlega nadzorowi Kuratora Oświaty i Biura Edukacji w Warszawie. Jako jedni z nielicznych nie wydajemy wewnętrznych certyfikatów. Każdy nasz absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. Pilnujemy jakości na każdym kroku, nie idziemy na żadne kompromisy. Nasze zaświadczenia wydawane są tylko słuchaczom, którzy mają wysoką frekwencję, zdali wszystkie testy i egzamin końcowy.
Błąd podczas odtwarzania dźwięku dotyczy użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer 9 z zainstalowanym dodatkiem Flash Player 10.
Błąd ten jest niezależny od operatora platformy Edukarius.
Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie alternatywnej przeglądarki. Z uwagi na bezpieczeństwo i szybkość działania polecamy zainstalowanie przeglądarki Google Chrome.

W celu zainstalowania przeglądarki Google Chrome (trwa to kilka minut) przejdź na stronę www.google.com/chrome i kliknij guzik "Pobierz Google Chrome" znajdujący się po prawej stronie – rozpocznie się pobieranie pliku.
Po zakończeniu pobierania postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.
Dodatkowe informacje na temat instalacji znajdziesz na stronie "Pobieranie i instalowanie przeglądarki Google Chrome".
Kurs przeznaczony jest dla:
  • Osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.
  • Osób, które uczyły się angielskiego, a teraz chciałyby w aktywny sposób odświeżyć swoją wiedzę.
  • Osób, które obecnie uczestniczą w stacjonarnych kursach językowych, a które chciałyby korzystać z dodatkowych zajęć językowych w domu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Z chęcią udzielimy Ci wszelkich informacji. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – kontakt